Služby a riešenia

Na tento rok máme pre Vás pripravené nové riešenia a služby v oblasti efektívneho a spoľahlivého riadenia objednávok, dovozu a distribúcie spotrebného materiálu vo vašej spoločnosti. Prostredníctvom našich balíkov služieb ponúkame úplne zmluvné zabezpečenie týchto v oblastiach:

Cena

záruka dodržania zmluvných cien, ochrana pred výkyvmi kurzov Vám umožní presné plánovanie a plnenie v oblasti plnenia rozpočtov a plánov na stanovené obdobie.

Zmluvná záruka

Zmluvnou zárukou je okrem kvality ponúkaných tovarov možné zaviazať aj ponúkané služby – dodržanie termínu dodávky, distribúcie, servisu, komplexnosti dodávok, vybavovania reklamácií , sankcií za porušenia zmluvy a pod. Pri používaní renovovaných náplní zmluvnou zárukou získate ochranu pred prípadnými škodami spôsobenými ich používaním.

Skladovanie

tovar pre Vaše potreby bude vždy pripravený na našom sklade. Možno ste sa už stretli s prípadom, že spotrebný materiál do vášho zariadenia sa nedal kúpiť vo viacerých firmách... Využite naše riešenie, vyhnete sa nežiadaným prestojom a zbytočným stratám.

ponúkame iba zo slovenskej výroby.

Certifikát STN EN ISO 9001:2009 a STN EN ISO 14001:2005

naša spoločnosť ma zavedený systém manažérstva kvality a enviromentálneho manažérstva.

Rozvoz tovaru po území SR

možnosť rozvozu tovaru po území Slovenskej republiky. Naša ponuka nie ohraničená iba pre určitú oblasť. Zabezpečte všetky Vaše pobočky rovnakými službami a cenami.

Likvidácia a výkup použitých náplní

použitá náplň nie je vždy iba obyčajný odpad. Ponúkame Vám možnosť použitých náplní výkupu alebo odrátanie z hodnoty nových náplní podľa aktuálneho cenníka s potvrdením o prevzatí a druhotnom spracovaní podľa zákonov SR.

Servis

servis tlačiarní a kopírok. Pre zákazníkov využívajúcich naše služby za zvýhodnené ceny.

Renovácia ISO 9001/2001

chcete ušetriť a neviete si ako vybrať tu správnu renováciu? Najjednoduchším spôsobom je test. U nás si môže najprv náplň otestovať a platiť až po použití náplne. Kúpou renovácie získavate aj zmluvnú záruku na kvalitu tlače a náhradu škôd spôsobených renovovanými náplňami. Predávame iba náplne vyrobené podľa normy ISO 9001/2001. Renovované tonery

Platobné podmienky

zvýhodnené platobné podmienky

Vernostný program

ceníme si Vašu dôveru. Preto sme Vám na záver pripravili bonus vo forme vernostného programu s možnosťou získania spätných zliav prípadne si môžete vybrať z ponuky tovarov uvedených na našej www stránke pod odkazom Akcia.

Využite možnosť vrátenia časti zaplatených peňazí.

Zaručená kvalita za najlepšiu cenu